Напишіть нам в месенджер просто зараз

Інститут Серця

Пропонуємо комплексні рішення для розвитку та просування вашого медичного бізнесу

Завдання

З Інститутом серця ми працюємо вже понад два роки. Наша робота розпочалася з формування бренду Інституту та його комунікаційної стратегії.

Незважаючи на те, що клініка і на ринку існує досить давно і про неї знає чимало, чітке позиціонування потрібно було сформулювати та адаптувати під уже більш сучасний контекст.

Ми реалізували його через “Інститут серця. Досвід та іновації, які дарують життя”.

Етап реалізації розпочався з повного апдейту сайту клініки.

Також ми відкрили можливість запису онлайн. Наразі близько 30% звернень на послуги клініки відбувається саме через онлайн-запис. Більше того, форма онлайн-запису дає можливість вибору бажаної дати відвідування у разі планових обстежень. Реалізація онлайн-запису потребувала чималих зусиль на синхронізацію внутрішніх процесів, але команда Інстититу зробила все для цього можливе. 

Інстаграм Інституту ми запустили навесні 2021 року і мережа росте цілком органічним шляхом – тільки за рахунок контенту та репостів і вже налічує майже 3000 підписників. Вважаємо, це дуже хороший показник, теми актуальні, мова подачі зрозуміла та цікава. Будемо продовжувати в тому ж напрямку.

Результат роботи

Розробили новий адаптивний дизайн сайту, написали тексти для основних сторінок, провели відео- та фотосесію лікарів та клініки.

Соціальні мережі

Відгуки

Ми багато працюємо з Анною та її командою над брендом клініки та нашими комунікаціями. Сьогодні лікар повинен уміти не лише добре лікувати, а ще й говорити – розповідати те, що він робить, як він робить. Для лікарів це не просто. Хлопці нам допомагають – ми почали створювати багато контенту, у тому числі і для молодших сучасних пацієнтів. Пацієнт змінюється, стає більш вимогливим, самостійним, і ми теж маємо змінюватися. Ми повністю оновили сайт, зробили можливість запису онлайн на базові обстеження, ми хочемо бути доступними для тих, хто готовий і хоче дбати про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Тодуров Борис Михайлович

 Директор Інституту серця

Наші кейси

Розвивайте ваш медичний бізнес разом із нами!

Маркетинг
у медицині

Також ми займаємося і просвітницькою діяльністю, оскільки хочемо, аби медичний маркетинг рухався вперед. Тому разом з платформою Laba запустили курс "Ефективний маркетинг в медицині" і вже випустили 3 потоки студентів.