Напишіть нам в месенджер просто зараз

Verum Expert Clinic

Пропонуємо комплексні рішення для розвитку та просування вашого медичного бізнесу

Завдання

Для клініки Verum команда MedUp надала комплексну рекламну підтримку.

Свою роботу  з клінікою Verum ми розпочали з актуалізації бренду, його посилення на ринку. Найважливішим в даному контексті було віднайти та уніфікувати в усіх каналах комунікації відмінну рису, яка характеризує саме клініку Verum.

Зробивши зріз серед ключових стейкхолдерів, пацієнтів та колективу клініки,  ми віднайшли цю особливість бренду  – це експертність, яка прослідковується на всіх рівнях: велика кількість професорів, доцентів та кандидатів наук з більш ніж 30-літнім досвідом роботи у колективі, клініка має власні медичні та наукові розробки, бере участь у різноманітних дослідженнях. 

Ми оновили стилістику бренду, яка лягла в основу брендбуку клініки. 

Ще однією задачею в рамках співпраці був запуск дитячої клініки Verum Kids, яка згодом трансформувалась в окремий напрямок в рамках Verum Expert Clinic – послуги для дітей.

Також нами було запропоновано нову структуру для Verum  –  експертні центри за напрямками (загалом це 8 окремих центрів), які б підкреслювали експертність бренду та посилювали його.

Нова структура експертних центрів знайшла своє відображення в рамках нового сайту та  комунікації.  Над новим сайтом клініки ми також багато працювали, провели консалтинг щодо його майбутньої структури та візуальної складової. 

Для соціальних мереж Verum Expert Clinic ми запропонували нову контент-стратегію, в рамках якої змінили подачу медичного контенту, tone of voice у комунікації з пацієнтами та візуальну стилістику стрічки соціальних мереж.

Головна проблема, яку ми вирішували в рамках соціальних мереж, це комунікація від лікарів до лікарів, орієнтована на професіоналів. Довгі тексти з медичною термінологією, які важко сприймати пацієнтам, ми замінили на більш легку подачу медичної інформації в форматі першої онлайн енциклопедії здоров’я.

Результат роботи

Наші кейси

Розвивайте ваш медичний бізнес разом із нами!

Маркетинг
у медицині

Також ми займаємося і просвітницькою діяльністю, оскільки хочемо, аби медичний маркетинг рухався вперед. Тому разом з платформою Laba запустили курс "Ефективний маркетинг в медицині" і вже випустили 3 потоки студентів.